Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w oczekujących od naszych schronów pełnej niezależności energetycznej bez względu na warunki pogodowe wprowadzamy do naszej oferty hybrydowe elektrownie wiatrowo solarne polskiej firmy MRGEN Turbiny opcjonalnie mogą być w wersji chowanej i zamaskowane pod powieszchnią gruntu i  wysuwane tylko w przypadku potrzeby naładowania magazynów energii zainstalowanych w schronie. Dodatkowo urządzenie te mają szeroką gamę zastosowań od gospodarstw rolniczych pod domki letniskowe. 

Hybryd Diffusion Wind/Solar Turbine

Szczytowe osiągnięcie w dziedzinie przetwarzania energii z odnawialnych źródeł.

Turbina dostarcza energię pozyskaną ze słońca, jak i z wiatru. Zapewnia największą gęstość pozyskanej energii z 1m2 powierzchni, na której stoi, a co za tym idzie oferuje najwyższą sprawność energetyczną w swojej klasie.

Turbina

Turbiny produkowane są w układach modułowych pozwalających na proste zwiększanie ich mocy. Występują w trzech wariantach 3 – 5 kW, 10 – 15 kW oraz 25 – 50 kW, a ich moc uzależniona jest od ilości modułów podstawowych oraz wielkości zainstalowanej prądnicy.

 

Jako uzupełnienie oferty związanej z zasilaniem i magazynowaniem energii proponujemy rozwiązania w tym zakresie produkowane przez firmę ECOFLOW. Od stacji zasilających , agregatów po magazyny energii, ECOFLOW pozwala nam na dalszą autonomizację zarówno naszch schronów jak i wszelkich państwa projektów.