Wyposażenie i Akcesoria

Drzwi pancerne

Drzwi pancerne TYP TP -1,2,4 oraz włazy ewakuacyjne Typ PD  do zalania betonem. Osadzone w  ścianie stanowią integralną część schronu. Zapewniają optymalną ochronę przed falami uderzeniowymi, szkodliwym promieniowaniem, odłamkami po wybuchach jądrowych i konwencjonalnych oraz toksycznymi gazami.

Łóżka

  • Solidna konstrukcja z rury  stalowej.
  • Łatwe do skręcenia.
  • Stała wysokość powierzchni do leżenia.
  • Można ustawić indywidualnie lub w grupach.
  • Może służyć jako regał do przechowania.
  • Dodatkowy montaż do podłogi i ściany.

System wentylacji

Systemy wentylacyjne LUNOR zapewniają ochronę przed zanieczyszczeniami jądrowymi, biologicznymi i chemicznymi NBC . System wentylacji schronów VA-40/75/150 serii chroni ludzi i wyposażenie w sytuacjach niebezpieczeństwa . oryginalnie został opracowane do ochrony przed skutkami działania broni, takimi jak podmuchy powietrza, fala uderzeniowa, wstrząsy sejsmiczne, odłamki itp. oraz do oczyszczania powietrza zewnętrznego zanieczyszczonego chemicznie, biologicznie lub radioaktywnie.

System wentylacji dostarcza do schronu czyste powietrze i zapewnia nadciśnienie 50-250Pa. Zestaw składa się z wentylatora (VA, centrala wentylacyjna), który zasysa powietrze zewnętrzne przez zawór przeciwwybuchowy z filtrem wstępnym (ESV-VF).

Planowanie i projektowanie wentylacji do schronu schronu.

Jaki system NBC potrzebujesz.

  • Maksymalnie dla 13 miejsc. – VA-40
  • Od 14 do 25 miejsc . – VA-75
  • Od 26 do 50 miejsc . – VA-150
  • Od 201 do 800 miejsc . – VA-300Zawory przeciwwybuchowe i nadciśnieniowe, przeciwwybuchowe służą do szczelnego zamykania wlotów i wylotów powietrza w schronach NBC, centrach dowodzenia, kwaterach głównych itp. Zawory przeciwwybuchowe są często stosowane w innych obiektach narażonych, gdzie wymagana jest zwiększona ochrona (np. elektrownie, centra dowodzenia itp.)

Zawory przeciwwybuchowe z filtrem wstępnym.

Odzież taktyczna Gingers's Tactical Gear

Jako uzupełnienie oferty  proponujemy Państwu produkty firmy Ginger’s Tactical Gear. Szeroka oferta odzieży taktycznej pozwoli przetrwać Państwu czas który w przypadku zagrożenia trzeba będzie spędzić poza schronem

Firma GTG powstała z pasji w dążeniu do perfekcji, i tym mottem kieruje się cały zespół GTG. W świecie kompromisów, my ich nie uznajemy.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższej jakości materiałom produkowany przez GTG sprzęt jest liderem na rynku.

Od założenia GTG w 2016 roku po dzień dzisiejszy, wszystkie produkty są wykonywane ręcznie w naszej siedzibie w Gdańsku.

Sprzęt jest sprawdzony w każdych warunkach przez profesjonalistów z całego świata, co daje pewność dobrego produktu.

Na dłuższe i nagłe pobyty w schronach oraz także do trzymania w domu na wszelki wypadek proponujemy Państwu produkty znanej na rynku amerykańskim firmy READYWISE .Oferowana żywność liofilizowana łączy w sobie wiele zalet. Przede wszystkim jest w pełni naturalna o doskonałych walorach odżywczych, gdyż posiłki nie tracą swoich wartości ze względu na suszenie ze stanu mrożonego. Ponadto są łatwe w przechowywaniu przez poręczne opakowania, a każde z nich zajmuje niewiele miejsca, proste w przygotowaniu, gdyż wystarczy je zalać szklanką gorącej wody. Dodatkowo wszystkie porcje są wygodne w transporcie i co najważniejsze – mają bardzo długi termin przydatności, nawet do 25 lat.

Produkty są oferowane w opakowoaniach 4/60/120/240 porcjowych